Get Adobe Flash player

Technologie

     Właściwe przygotowanie podłoża poczynając od szlifowania i szpachlowania, a kończąc na podkładzie, zapewni efekt oczekiwany przez naszych klientów. Aby to osiągnąć stosujemy wysokiej klasy masy szpachlowe spełniające wymogi MARINE oraz papiery i taśmy ścierne dedykowane do prac z żelkotem.

     W procesie przygotowania, Państwa łódź jest czteroktrotnie szlifowana maszynowo, taśmami o coraz mniejszej gradacji ziarna. Również szpachlówki mają zróżnicowanie w zależności od skali głębokości ubytków do wypełnienia. Ostatnim procesem przed lakierowaniem są 2 warstwy epoxydowego podkładu antyosmozowego, który zapewnia Państwa łodzi 100 % zabezpieczenie przed zjawiskiem osmozy, czyli wnikaniu wody w laminat i jego rozsadzaniu od wewnątrz.

     Używane przez nas poliuretanowe lakiery amerykańskiej firmy Velspar dają bardzo dobre i trwałe efekty, a profesjonalny mieszalnik ma możliwość uzyskania 15 mln kombinacji kolorów i odcieni. Natryskowe lakierowanie kadłubów daje powłokę o idealnej gładkości zbliżonej do oryginalnego żelkotu.

Profesjonalne Lakierowanie Jachtów © SAWICKI DESIGN 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.